Επιλογή προσφοράς ταξιδιωτικού γραφείου για τη μονοήμερη  εκπαιδευτική επίσκεψη στα πλαίσια του Αναλυτικού Προγράμματος της Α’ τάξης στη Καλαμπάκα – Μετέωρα – Τρίκαλα τη Παρασκευή 10/5/2019

Στη Λαμία σήμερα Παρασκευή 12-4-2019 και ώρα 12:20 και στο γραφείο καθηγητών του 1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας, συνήλθε σε συνεδρίαση μετά από πρόσκληση του Διευθυντή κ. Τζανετάκη Παναγιώτη ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου.

Τα μέλη του Συλλόγου αφού έλαβαν υπόψη την κείμενη νομοθεσία, τη μοναδική προσφορά από το Υπεραστικό ΚΤΕΛ Φθιώτιδας η οποία είναι 900€ για δύο λεωφορεία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και το ότι ο χρόνος δεν επαρκεί για να γίνει επαναπροκήρυξη για νέα λήψη προσφορών από ταξιδιωτικά γραφεία,

Αποφασίζουν ομόφωνα

Να επιλέξουν για την πραγματοποίηση της ημερήσιας εκπαιδευτικής επίσκεψης χωρίς διανυκτέρευση των μαθητών/μαθητριών της Α τάξης στη Καλαμπάκα- Μετέωρα – Τρίκαλα, την Παρασκευή 10/5/2019 την προσφορά του Υπεραστικού ΚΤΕΛ Φθιώτιδας, η οποία είναι 900€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο λεωφορεία, την οποία κρίνουν ότι ανταποκρίνεται στις προδιαγραφές της προκήρυξης.

Ο Διευθυντής                                                                                         Οι καθηγητές

Τζανετάκης Παναγιώτης