Πρόσκληση Εκδήλωση Ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Εκδρομή στην Αθήνα

Πληροφορίες: Παπίστας Φώτιος
Τηλ-Φαξ :2236022314-24636
Ε-Μαιl:mail@gym-makrak.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών-τριών της Α΄ τάξης  στην Αθήνα την Πέμπτη στις  16/5/2019

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Αθήνα
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 34 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ: 6:30 π.μ.
ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ : 21:00 μ.μ.

Πρόγραμμα εκδρομής

Αναχώρηση  6:30 από Μακρακώμη. Στάση Οlympus Plaza .

Άφιξη 10:45 στο Μουσείο των ψευδαισθήσεων και στη συνέχεια στο εμπορικό κέντρο

THE MALL

Αναχώρηση 17:30. Ενδιάμεση στάση και άφιξη στη Μακρακώμη 21:00.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης ∆ιοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και πρόσθετη επίσης ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδροµής όσο και το κόστος ανά µαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Μακρακώμης  ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο µέχρι και την Τρίτη 7 Μαίου και ώρα 12:00.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήµα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Παπίστας Φώτιος