Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πολυήμερη εκδρομή του ΓΕΛ Αταλάντης στη Θεσσαλονίκη.

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Δ/νση: Π. Μπακογιάννη 4
35200 Αταλάντη
Πληροφορίες: Χριστοδούλου Ευαγγελία
Τηλ:22330 23089
Fax: 22330 81001
mail@lyk-atalant.fth.sch.gr

Το ΓΕΛ Αταλάντης δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ΄ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη από 16-12-2019 έως 19-12-2019.
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο
Προορισμός: Θεσσαλονίκη
Αρ. Μαθητών: 34
Συνοδοί: 3
Ημερομηνία Αναχώρησης: 16-12 – 2019
Ημερομηνία Επιστροφής: 19-12-2019
1η Ημέρα: 8.00 πμ: Αναχώρηση από τον χώρο του Σχολείου –Βεργίνα-Παναγία Σουμελά- Βέροια- Θεσσαλονίκη
2η Ημέρα: Ξενάγηση στη Θεσσαλονίκη.
3η Ημέρα: Δράμα Σπήλαιο Αλιστράτης- Θεσσαλονίκη.
4η Ημέρα: Ξενάγηση στη Θεσσαλονίκη- Επιστροφή στην Αταλάντη.
Απαιτούνται
Διαμονή σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές σε ξενοδοχεία κατάλληλα για μαθητές, με πρωινό και ένα γεύμα.
Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα.
Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 20-11-2019 στις 12.00 μμ.
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ