ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Α’ ΒΑΘΜΙΑΣ & Β’ ΒΑΘΜΙΑΣ

ΕΚΠ/ΣΗΣ   ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δ/ΝΣΗ  Δ.Ε ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                           Λιβανάτες, 14-11-2019

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Ταχ. Δ/νση : ΛΙΒΑΝΑΤΕΣ-ΛΟΚΡΙΔΟΣ

Ταχ. Κωδ.  :  35007

FAX : 2330 89392

ΤΗΛ : 22330 32392

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

mail: mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΘΕΜΑ: «ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ  ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ»

Το  Γενικό Λύκειο Λιβανατών  θα πραγματοποιήσει  τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή  των μαθητών της Γ΄ τάξης  του σχολικού έτους 2019-2020. Για το σκοπό αυτό ζητούνται από τα ενδιαφερόμενα Ταξιδιωτικά Πρακτορεία έγγραφες-κλειστές προσφορές, οι οποίες θα πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από ΚΥΡΙΑΚΗ   08-12-2019  έως  ΤΡΙΤΗ  10-12-2019
  2. Συμμετέχοντες: μαθητές (26)και συνοδοί καθηγητές (3).
  3. Οι  δύο (2) διανυκτερεύσεις να γίνουν μέσα στην πόλη του προορισμού  σε κοντινή απόσταση από το κέντρο  , σε ξενοδοχείο  4* ή   5*.Θα προηγηθούν προσφορές για το ξενοδοχείο  GRAND HOTEL PALACE ( ως επιθυμία των μαθητών) σε τρίκλινα και τετράκλινα  δωμάτια για τους μαθητές και σε μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
  4. Διατροφή μαθητών: ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΡΩΙΝΟ .
  5. Οι μεταφορές των μαθητών θα γίνονται σύμφωνα με το πρόγραμμα της εκδρομής που θα οριστεί.
  6. Ασφάλιση επαγγελματικής αστικής ευθύνης διοργανωτή και προσωπικού ατυχήματος

ασθένειας.

1. Την κάλυψη του κόστους των (3) συνοδών καθηγητών .
  2. Το ταξιδιωτικό γραφείο να διαθέτει όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις  και ειδικό σήμα     λειτουργίας σε ισχύ.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται το συνολικό κόστος της εκδρομής, καθώς και το κόστος ανά μαθητή.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν στη διεύθυνση του σχολείου (ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ,ΛΙΒΑΝΑΤΕΣ-ΛΟΚΡΙΔΟΣ ,Τα.Κ 35007)  έγγραφες σφραγισμένες προσφορές  ή με email  κλειστή (να ανοίγει με κωδικό) μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ 21 Νοεμβρίου 2019  ΚΑΙ ΏΡΑ 12:00 μ.μ. οπότε και θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διευθύντριας  του Γενικού Λυκείου Λιβανατών παρουσία επιτροπής που θα οριστεί με πρακτικό.

Οι προσφορές θα περιγράφουν αναλυτικά τις παρεχόμενες υπηρεσίες και θα είναι σύμφωνες με τη σχετική νομοθεσία φεκ 681/6-3-17.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ  στον φάκελο της προσφοράς  να  περιέχεται  και το ειδικό σήμα καταλληλότητας – λειτουργίας του ταξιδιωτικού γραφείου.

Η  Διευθύντρια

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ