Αξιολόγηση των προσφορών της τριήμερης εκδρομής των μαθητών της ΄Γ τάξης

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Λιβανάτες, 22/11/2019

Τηλέφωνο : 2233032392

FAX:  2233089392

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ  ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για την πραγματοποίηση της  τριήμερης  εκπαιδευτικής Εκδρομής  των  μαθητών της  Γ΄ τάξης του σχολείου  μας  με προορισμό  τη Θεσσαλονίκη από 8/12/2019 έως 10/12/2019 , το σχολείο μας δέχτηκε  τρεις  (3)  προσφορές .

GREKOSTOURS : ξενοδοχείο Α΄κατηγορίας  5 (*) LAZARD HOTEL  (εντός πόλης) στην τιμή των 150 ευρώ/άτομο με πρωϊνό σε δίκλινα τρίκλινα δωμάτια κ προσφορά ένα γεύμα εντός ξενοδοχείου. Συνολική τιμή εκδρομής 3900 ευρώ.

ConnectionTravel :: ξενοδοχείο Α΄κατηγορίας 5 (*) GRAND HOTEL PALACE  στην τιμή των 139 ευρώ /άτομο με πρωϊνό. Συνολική τιμή της εκδρομής 3614 ευρώ.  Το συγκεκριμένο πρακτορείο δίνει προσφορά και για ένα ακόμη ξενοδοχείο 5* .

KOLIMENOS TRAVEL : ξενοδοχείο  Α΄κατηγορίας 4 (*) HOTEL MINERVA PREMIER (κεντρικό) στην τιμή των 115 ευρώ/άτομο με πλούσιο  πρωϊνό σε δίκλινα τρίκλινα δωμάτια. . Συνολική τιμή εκδρομής 2990 ευρώ

Η επιτροπή αφού μελέτησε αναλυτικά τις παραπάνω προσφορές σχετικά με  όλες τις παροχές  και αφού έλαβε υπόψη :

1. Την επιθυμία των μαθητών για το GRAND HOTEL PALACE
  2. Την οικονομική δυνατότητα που υπάρχει για την κάλυψη της ανωτέρω επιλογής

ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΜΟΦΩΝΑ την ανάθεση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό πρακτορείο Connection Travel .

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ