Αποτελέσματα αξιολόγησης των προσφορών για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του ΓΕΛ Αταλάντης στην Θεσσαλονίκη.

Για τη τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή  των μαθητών  του σχολείου μας με προορισμό τη Θεσσαλονίκη από 16-12-2019 έως και 19-12-2019  δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:

• LOKRIS TRAVEL
• ΔΗΜ.ΓΚΡΑΙΚΟΣ & ΣΙΑ
• MELEMIS TRAVEL
• YOLO TRAVEL
Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή),  επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του πρακτορείου LOKRIS TRAVELπου περιλαμβάνει το  ξενοδοχείο CAPSIS (4*) με τιμή ανά μαθητή  164 € χωρίς ημιδιατροφή.  Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, φόρος διαμονής, ξεναγός κ.λ.π.)
Αταλάντη 22-11-2019
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ