4ο ΓΕ.Λ. Λαμίας – Υπάτη (ΚΠΕ Στυλίδας)

Το 4ο ΓΕ.Λ. Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των περιβαλλοντικών ομάδων στις εγκαταστάσεις του Κ.Π.Ε. Στυλίδας στην Υπάτη, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: Υπάτη – Λυχνό
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Σαράντα πέντε (45)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τρεις (03)
  • Διάρκεια: Μισή ημέρα
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 13/12/2019
  • Ημερομηνία επιστροφής: 13/12/2019
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Πρόγραμμα μετακινήσεων:

Λαμία (08:00) – Υπάτη – Λυχνό – Ιερά Μονή Αγάθωνος – Λαμία (13:45)

Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, με την ένδειξη «ΣΤΥΛΙΔΑ», στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου ΓΕ.Λ. Λαμίας (Ταχ. Δ/νση: 4ο ΓΕ.Λ. Λαμίας, Παρδάλη 4, Λαμία, Τ.Κ. 35131) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 03-12-2019 (ώρα 10:00), με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οδυσσέας  Γκοτζαμάνης