ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Μετά την επανεξέταση των ήδη υπαρχόντων προσφορών για την εκδρομή της Γ Λυκείου του Σχολείο μας στα Ιωάννινα και αφού επανεξετάστηκαν τα κριτήρια επιλογής του αναδόχου δηλαδή:  Γεωγραφική θέση του καταλύματος ,  Κατηγορία καταλύματος , Οικονομική προσφορά, η επιτροπή αξιολόγησης ομόφωνα  μετά την επανεξέταση έκρινε τα παρακάτω:

1. Απορρίπτει την υψηλότερη οικονομική προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου KOLIMENOS TRAVEL λόγω του ότι το κατάλυμα ήταν 5*****  και με ημιδιατροφή.
  2. Απορρίπτει την προσφορά του CONNECTION, λόγω του ότι το κατάλυμα ήταν μέσα στον αστικό ιστό της πόλης με την διακήρυξη να ζήτα κατάλυμα εκτός πόλης
  3. Απορρίπτει την προσφορά του ZORPIDIS , λόγω υψηλής τιμής για το συγκεκριμένο κατάλυμα
  4. Επιλέγει τελικά το LOKRIS TRAVEL με το ANEMOLIA 4**** διότι τόσο το κατάλυμα είναι εκτός πόλης αλλά και η οικονομική του προσφορά ήταν η χαμηλότερη

Έχοντας υπόψη όλα τα παραπάνω η επιλογή του αναδόχου αλλάξει από το ταξιδιωτικό γραφείο  CONNECTION στο ταξιδιωτικό γραφείο LOKRIS TRAVEL με το ANEMOLIA 4****