Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της B’ τάξης του ΕΠΑΛ Μακρακώμης στο Ναύπλιο.

Το ΕΠΑΛ Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης επίσκεψης της Β΄ Τάξης στο Ναύπλιο.
Προορισμός: Ναύπλιο.
Διαμονή : Ναύπλιο.
Διάρκεια: 2 ημέρες.
Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο.
Ημερ. Αναχώρησης : 18 Απριλίου (Πέμπτη)
Ημερ. Επιστροφής : 19 Απριλίου
Αριθμός Μαθητών: 14, Συνοδοί: 2

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:

Α) Κόστος πλήρους κάλυψης μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο.

Β) Κόστος δωματίων για μία διανυκτέρευση, σε ξενοδοχείο τριών ή τεσσάρων αστέρων  εντός της πόλης του Ναυπλίου. Μέσα στο κόστος θα περιλαμβάνεται πρωινό. Συνολικό κόστος και κόστος ανά μαθητή.

Στις  προσφορές θα αναγράφεται η ονομασία του ξενοδοχείου και η επίσημη ιστοσελίδα του.
Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και  κρίνεται αναγκαία η πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ  ΥΠΔΒΜΘ ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ 5181/Γ7/17-1-2012.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο ΕΠΑΛ Μακρακώμης, αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς, το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 5 Απριλίου 2013.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
1η Ημέρα
Αναχώρηση από Μακρακώμη – Επίσκεψη στις Ιαματικές πηγές Λουτρακίου – Άφιξη στο Ναύπλιο και περιήγηση στην πόλη.
2η Ημέρα
Επίσκεψη στο Παλαμήδι, στο πολεμικό και το αρχαιολογικό μουσείο. Αναχώρηση για Μακρακώμη.

Μακρακώμη, 28/03/2013

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ