Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας στη Μακρινίτσα και το Βόλο

Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας

Τιθορέας

35015 Κάτω Τιθορέα

Τηλ. 2234049426

FAX: 2234048757

email: mail@gym-kat-tithor.fth.sch.gr

Πληροφορίες: Μπεσίρη Χρυσούλα

Το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκδρομής στη Μακρινίτσα-  Βόλο την Τρίτη 23 Απριλίου 2013. Η μετακίνηση θα γίνει με λεωφορείο.

Πιθανός αριθμός συμμετεχόντων μαθητών 70

Συνοδοί εκπαιδευτικοί: 4

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

8.00 Αναχώρηση από το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας

11.00 Άφιξη στη Μακρινίτσα και επίσκεψη στο Λαογραφικό Μουσείο της Μακρινίτσας

12.30 Αναχώρηση για την πόλη του Βόλου

13.00 Άφιξη στο Βόλο και περιήγηση στην πόλη

18.00 Αναχώρηση από Βόλο

20.30-21.00 Άφιξη στην κεντρική πλατεία της Κάτω Τιθορέας

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας ( Ταχ. Διεύθυνση: Τιθορέας, 350 15 Κάτω Τιθορέα) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 01-04-2013 (ώρα 13.30΄).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και

1. υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  2. το συνολικό κόστος της εκδρομής και το κόστος ανά μαθητή
  3.  Υποχρεωτική ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή.
  4. πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.

Μπεσίρη Χρυσούλα