Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την πραγματοποίηση τετραήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄ Λυκείου του Γυμνασίου-Λ. Τ. Νέου Μοναστηρίου στο Ναύπλιο στις 2-5/4/2020

ΓΥΜΝΑΣΙΟ – Λ. Τ. ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

τηλ. 22320-71291

Αξιολόγηση Προσφορών

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχθηκε τις παρακάτω οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση τετραήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Α΄ & Β΄ Λυκείου στο Ναύπλιο στις 2-5/4/2020:

BEKERIDIS TRAVEL
KING MINOS hotel 4*, 149 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε.
JOHN & GEORGE HOTEL 4*, 134 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
στην τιμή περιλαμβάνεται φόρος διανυκτέρευσης και πρόσθετη ατομική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση ατυχήματος ή ασθένειας,

LOKRIS TRAVEL
a) KING MINOS hotel 4*, 174 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
b) HOTEL DOLFIN 3*, 159 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό, (εκτός προδιαγραφών προκήρυξης)

Μετά από έλεγχο από την αρμόδια επιτροπή η εκδρομή ανατέθηκε στο ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. στο JOHN & GEORGE HOTEL 4*, 134 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό, για το λόγο ότι κρίθηκε συνολικά ως η πιο συμφέρουσα με βάση την προκήρυξη. Παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας άμεσα για την υπογραφή της σύμβασης. Παραμένουμε στη διάθεση κάθε ενδιαφερομένου για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή ένσταση.

Δημοσιεύθηκε στην Προσφορές/Επιλογή. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.