Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη ημερήσια διδακτική επίσκεψη μαθητών του 4ου Γυμνασίου Λαμίας στη Ν. Αγχίαλο – Βόλο.

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας διδακτικής επίσκεψης μαθητών του σχολείου στη Ν. Αγχίαλο – Βόλο.
Οι προσφορές αφορούν στη μίσθωση δύο λεωφορείων (όχι διώροφων) τουλάχιστον πενήντα δύο (52) θέσεων έκαστο.
Προορισμός: Ν. Αγχίαλος – Βόλος
Διάρκεια: μία ημέρα
Ημερομηνία μετακίνησης: Πέμπτη 19 Μαρτίου 2020
Πρόγραμμα μετακίνησης
08:00πμ: Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου.
09:30πμ: Άφιξη στο πολεμικό Αεροδρόμιο της Νέας Αγχιάλου. Ξενάγηση και ενημέρωση
12:00μμ.: Αναχώρηση για Βόλο. Περιήγηση στην πόλη – Γεύμα.
14:30 : Αναχώρηση για Λαμία
16:00: Άφιξη στη Λαμία – Αποβίβαση στο χώρο του σχολείου
Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:
1) Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
2) Πρόσθετη ατομική ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθενείας για κάθε εκδρομέα.
3) Φ.Π.Α.
4) Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
5) Προσφορά συνολικού κόστους της εκδρομής.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν στο 4ο Γυμνάσιο Λαμίας, Παλαμά & Παρδάλη 6, αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς, το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 3 Μαρτίου 2020 και ώρα 13:30, σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Λαμία 3/3/2020

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ