ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Πληροφορίες: Μωρίκη Χρυσάνα
Τηλ-Φαξ :2236022314-24636
Ε-Μαιl:mail@gym-makrak.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές για τη διδακτική επίσκεψη των μαθητών της Α΄ Τάξης την Πέμπτη 8 Μαϊου 2014.
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Βόλος
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ:44 ΣΥΝΟΔΟΙ: 3
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ από Μακρακώμη : 8.30 π.μ.
ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ στη Μακρακώμη : 8:30 μ.μ

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης ∆ιοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και πρόσθετη επίσης ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδροµής όσο και το κόστος ανά µαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Μακρακώμης ταχυδρομικώς το αργότερο µέχρι και την Δευτέρα 28 Απριλίου 2014. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήµα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.