ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ TPIΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΕ.Λ. ΔΟΜΟΚΟΥ ΣΤΗ ΣΥΡΟ

Το Γενικό Λύκειο Δομοκού  δέχεται οικονομικές προσφορές από Τουριστικά Γραφεία για την οργάνωση της τριήμερης  εκδρομής των Μαθητών της Β΄ Τάξης  που θα πραγματοποιηθεί στη Σύρο από τις 2/5/2014 – 5/5/2014.

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Σύρος

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 30 μαθητές,

ΣΥΝΟΔΟΙ: 2

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ: 2/05/2014.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ : 5/05/2014

Αριθμός Διανυκτερεύσεων : 3 (Και οι 3 στη Σύρο)

Βασική προϋπόθεση είναι το Ξενοδοχείο να είναι τριών αστέρων και άνω και να παρέχεται μεταφορικό μέσο (Λεωφορείο) όλες τις μέρες των μετακινήσεων των μαθητών στην εκδρομή. Επίσης στην τιμή να μην περιλαμβάνεται ημιδιατροφή (μόνο πρωινό). Οι προσφορές θα αφορούν και μια μετακίνηση στα χωριά του νησιού.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως :

·       Ασφαλιστική ταξιδιωτική κάλυψη για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)

·       Ασφάλεια Αστικής  Επαγγελματικής Ευθύνης

·       Φ.Π.Α

·       Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Δομοκού  μέχρι την  Παρασκευή 11/04/2014 και ώρα 10:30 στο Γραφείο του Διευθυντή. (Το αποτέλεσμα της αξιολόγησης των προσφορών θα ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα του Σχολείου).

Δομοκός 8 Απριλίου 2014

ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ