ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΕΛΦΟΥΣ – ΑΡΑΧΩΒΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Αμφίκλεια, 18/03/2015
Τηλέφωνο : 2234022282
FAX: 2234022282
Πληροφορίες : Μπέσιου Ελένη
Email : mail@gym-amfikl.fth.sch.gr
Το Γυμνάσιο Αμφίκλειας δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την διοργάνωση της διδακτικής επίσκεψης των μαθητών της Α΄και Β΄ τάξης του σχολείου μας.
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΔΕΛΦΟΙ – ΑΡΑΧΩΒΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ : ΠΕΜΠΤΗ 30-04-2015 και ώρα 08:00 – 16:00
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 45 μαθητές
ΣΥΝΟΔΟΙ: 4
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως:
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Αμφίκλειας μέχρι την Παρασκευή 27 Μαρτίου 2015 και ώρα 11:00 στο Γραφείο της Διευθύντριας. Καμία άλλη προσφορά δεν πρόκειται να γίνει δεκτή αν δεν παραδοθεί μέχρι την ανωτέρω προθεσμία και μόνο στην Διευθύντρια του Σχολείου. Η αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει την ίδια μέρα στις 11:15 μ.μ. από την Διευθύντρια , 2 συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και τους Προέδρους των τάξεων όπως ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία.
H ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΜΠΕΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ