Πρόσκληση υποβολής προσφορών από ταξιδιωτικά γραφεία για Μονοήμερη Εκπαιδευτική Επίσκεψη των μαθητών της Β΄ τάξης του 6ου ΓΕΛ Λαμίας στο Ίδρυμα της Βουλής των Ελλήνων

Το 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη 59 μαθητών της Β΄ Τάξης του Λυκείου μας και τεσσάρων συνοδών-καθηγητών, στην πόλη της Αθήνας την Δευτέρα 20/04/2015. Για την παραπάνω επίσκεψη θα θέλαμε η προσφορά σας, να περιλαμβάνει τα παρακάτω:
Α) Κόστος μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο με αναχώρηση από το 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας.
Β) Το συνολικό κόστος και το κόστος ανά μαθητή.
Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και κρίνεται αναγκαία η πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κ.λπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ ΥΠΟΠΑΙΘ, (ΦΕΚ 2769/2-12-2011, τ. Β΄). Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Παρασκευή 27/03/2015, τηλ. 22310 42900 (ώρες λειτουργίας σχολείου 08:00 π.μ – 13:45).

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΚΑΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ