Προκύρηξη τριήμερης Περιβαλλοντικής εκδρομής σε Θεσσαλονίκη – ΚΠΕ Κιλκίς του Γ/σίου Λάρυμνας

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΥΜΝΑΣ, ΛΑΡΥΜΝΑ, ΤΚ 35012

Τ. 2233041100

Το Γυμνάσιο Λάρυμνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία και γραφεία γενικού τουρισμού, για την πραγματοποίηση τριήμερης περιβαλλοντικής εκδρομής στο Κ.Π.Ε. Κιλκίς, με τα εξής χαρακτηριστικά:
•Προορισμός: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – Κ.Π.Ε. Κιλκίς
•Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Δεκα οχτώ (18)
•Αριθμός συνοδών καθηγητών: Δύο (02)
•Διάρκεια: Τρεις (03) ημέρες
•Ημερομηνία αναχώρησης: 31/03/2016
•Ημερομηνία επιστροφής: 02/04/2016
•Κατάλυμα: Ξενοδοχείο τουλάχιστον τεσσάρων αστέρων στη Θεσσαλονίκη (να αναφερθεί το όνομα του ξενοδοχείου)
• Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Πρόγραμμα μετακινήσεων:
Πέμπτη 31-03-2016: Λάρυμνα (08:15) – Τέμπη – Θεσσαλονίκη. Έξοδος το απόγευμα στην αγορά – βράδυ βόλτα στη πόλη.
Παρασκευή 01-04-2016: Θεσσαλονίκη (08:30) – Κ.Π.Ε. Κιλκίς – Σπήλαιο Κιλκίς. Επιστροφή στο ξενοδοχείο το μεσημέρι. Απόγευμα – βράδυ βόλτα στην πόλη.
Σάββατο 02-04-2015: Θεσσαλονίκη (08:30) – επίσκεψη στον Άγιο Δημήτριο – περιήγηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης (Λευκός Πύργος – Καμάρα – Άνω πόλη – τείχη). 14.00 Αναχώρηση και επιστροφή στη Λάρυμνα με ενδιάμεσες στάσεις αργά το απόγευμα (20.30).

Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνόδων που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του Γ/σίου Λάρυμνας (Λάρυμνα, Τ.Κ. 35012), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 1-3-2016 (ώρα 12:00), με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ΔΑΡΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΕ03

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις και χαρακτηρίσθηκε , , , , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.