Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή Γυμνασίου Μαρτίνου

Το Γυμνάσιο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σχολείου.

• Προορισμός: Χαλκίδα
  • Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
  • Ημερομηνία εκδρομής: 10/03/2016
  •  Αναχώρηση από το Γυμνάσιο: 08.00
  • Άφιξη στη Χαλκίδα: 0930
  • Επίσκεψη στο Κάστρο-Παλαιά Γέφυρα-Λαογραφικό Μουσείο – Κόκκινο σπίτι – Σπίτι με τα αγάλματα
  • Αναχώρηση:18.30
  • Άφιξη στο Μαρτίνο: 20.00
  • Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 34
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο με την ένδειξη «Μονοήμερη Εκδρομή στη Χαλκίδα», με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Μαρτίνου ταχυδρομικώς (Ταχ. Διεύθυνση: Μαρτίνο, 350 05, Τηλέφωνο επικοινωνίας:22330 61216) ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 07-03-2016 (ώρα 13.00).

Δεν γίνονται δεκτές προσφορές με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25/11/2014 έγγραφο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. Στο φάκελο των προσφορών θα επισυνάπτεται απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει την ίδια μέρα (Δευτέρα 07-03-2016) από επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Ευθυμίου Αθανάσιος

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις και χαρακτηρίσθηκε , , , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.