Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή Λυκείου Μαρτίνου

H Διευθύντρια του Λυκείου Μαρτίνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του ΓΕΛ Μαρτίνου στις Μυκήνες –  Nαύπλιο με τα εξής χαρακτηριστικά:
Προορισμός: Μυκήνες – Ναύπλιο

Διάρκεια: Μία (1) ημέρα

Ημερομηνία αναχώρησης: 10/3/2016
Ημερομηνία επιστροφής: 10/3/2016
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 35

Αριθμός συνοδών καθηγητών: 4

Πρόγραμμα:
08:00: Αναχώρηση από το Λύκειο Μαρτίνου, ενδιάμεση στάση στον Ισθμό
11:00: Άφιξη Μυκήνες, επίσκεψη στον αρχαιολογικό χώρο.
Μεσημέρι: Άφιξη στο Ναύπλιο, ξενάγηση στο Παλαμήδι – Φαγητό και ελεύθερο πρόγραμμα στην περιοχή του Ναυπλίου
19:30: Αναχώρηση – Επιστροφή με ενδιάμεσες στάσεις
22:00: Άφιξη στο Μαρτίνο

Μεταφορικό μέσο: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης (υποχρεωτική).
Ασφαλιστική (προαιρετική) «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ) που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο με την ένδειξη «Μονοήμερη εκδρομή στις Μυκήνες – Ναύπλιο», με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Μαρτίνου, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 07-03-2016 (ώρα 13.00΄).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει την ίδια μέρα (Δευτέρα 07-03-2016) από επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του σχολείου, δύο από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.
Η Διευθύντρια του Λυκείου Μαρτίνου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΠΕ02

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις και χαρακτηρίσθηκε , , , , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.