Διδακτική επίσκεψη του 1ου ΕΠΑΛ Λαμίας στο ΚΠΕ Άμφισσας

Πρό­σκλη­ση εκ­δή­λω­σης εν­δια­φέ­ρο­ντος για τη δι­δα­κτι­κή ε­πί­σκε­ψη μα­θη­τών στο Κέ­ντρο Πε­ρι­βαλ­λο­ντι­κής Εκ­παί­δευ­σης Άμ­φισ­σας.

Το 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για τη διδακτική επίσκεψη των μαθητών της Περιβαλλοντικής Ομάδας στο ΚΠΕ Άμφισσας, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Είκοσι τρεις (23).
  • Αριθμός συνοδών εκπαιδευτικών: Τρεις (3).
  • Ημερομηνία επίσκεψης: Πέμπτη 31-03-2016.
  • Διάρκεια: 08:30 – 13:30.
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας, κ.λπ.).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΕΠΑΛ Λαμίας (Γαλανέικα Λαμίας), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 21-03-2016 (ώρα 12:00), με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με φαξ ή e-mail (σύμφωνα με το αρ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Γεώργιος Ζάχος