«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη διήμερη επίσκεψη μελών των Περιβαλλοντικών Ομάδων των 4ου και 6ου Γυμνασίου Λαμίας στο ΚΠΕ Καρπενησίου»

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών των Περιβαλλοντικών Ομάδων των 4ου και 6ου Γυμνασίου Λαμίας, στο διάστημα 14-10-2016 έως 15-10-2016.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ : 34 μαθητές και 4 συνοδοί καθηγητές
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΠΡΟΥΣΣΟΣ-ΤΟΡΝΟΣ
Συγκεκριμένα:
Παρασκευή 14/10/2016. Λαμία, Καρπενήσι
Σάββατο 15/10/2016. Καρπενήσι, Προυσσός, Τόρνος, Καρπενήσι, Λαμία.
Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:
• Μετακίνηση με ένα λεωφορείο 50 θέσεων από Λαμία προς Καρπενήσι, Προυσσό, Τόρνο και επιστροφή.
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική) περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 4ο Γυμνάσιο Λαμίας (Παλαμά και Παρδάλη, Τ.Κ. 35005 τηλ: 22310 24430) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 7-10-2016 και ώρα 13:00.
Ο Δ/ντής
Πάλλας Δήμος