Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πολυήμερη εκδρομή της Γ τάξης του ΓΕΛ Ελάτειας

Το Γενικό Λύκειο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ΄ τάξης

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ : 26 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές

1. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ -5ήμερη

Από 28 Νοεμβρίου έως 2 Δεκεμβρίου

Συγκεκριμένα: Αναχώρηση για Βαρκελώνη (4 διανυκτερεύσεις) με πρωινή πτήση της Aegean Airlines  και επιστροφή αεροπορικώς από Βαρκελώνη με απογευματινή πτήση της Aegean Airlines. Ημερήσια εκδρομή σε Χιρόνα – Φιγκέρες.

1. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΡΑΓΑ – ΒΙΕΝΝΗ – 5 ήμερη

Από 28 Νοεμβρίου έως 2 Δεκεμβρίου

Συγκεκριμένα: Αναχώρηση αεροπορικώς για Πράγα (2 διανυκτερεύσεις) με πρωινή πτήση της Aegean Airlines, Βιέννη (2 διανυκτερεύσεις) και επιστροφή αεροπορικώς από Βιέννη με απογευματινή πτήση της Aegean Airlines  (ή αντίστροφα).

1. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΤΑΛΙΑ – 5ήμερη

Από 28 Νοεμβρίου έως 2 Δεκεμβρίου

Συγκεκριμένα: Αναχώρηση αεροπορικώς για Ρώμη με πρωινή πτήση της Aegean Airlines (3 διανυκτερεύσεις), Σιένα, Φλωρεντία (1 διανυκτέρευση) και επιστροφή από Ρώμη αεροπορικώς με απογευματινή πτήση της Aegean Airlines

1. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΤΑΛΙΑ – 7ήμερη

Από 26 Νοεμβρίου έως 2 Δεκεμβρίου

Συγκεκριμένα: Μετάβαση ακτοπλοϊκώς στο Μπάρι (1 διανυκτέρευση εν πλω), Πομπηία, Ρώμη (3 διανυκτερεύσεις), Σιένα, Φλωρεντία (1 διανυκτέρευση), Αγκόνα, επιστροφή ακτοπλοϊκώς με διανυκτέρευση εν πλω.

ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ :  Ξενοδοχεία  4* με ημιδιατροφή κοντά στο κέντρο

Οι προσφορές θα πρέπει να είναι σε ξεχωριστό φάκελο ανά προορισμό και να περιλαμβάνουν:

• Ακτοπλοϊκά ή αεροπορικά εισιτήρια (με αποσκευές) κατά περίπτωση και ώρες δρομολογίων.
  • Φόρους, τέλη και όποια επιπλέον χρέωση προβλέπεται.
  • Διανυκτέρευση σε καμπίνες για όλους τους μαθητές και τους συνοδούς σε περίπτωση ακτοπλοϊκής μετακίνησης.
  • Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς το λιμάνι της Πάτρας ή προς το αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος κατά περίπτωση και αντίστροφα.
  • Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
  • Μεταφορές και περιηγήσεις με λεωφορείο σε όλες τις πόλεις σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Έμπειρος ξεναγός σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής.
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Σε κάθε προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004  ΤΗΛ. : 2234031021) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι  την Πέμπτη 13/10/2016, αναγράφοντας στο φάκελο τον προορισμό στον οποίο αναφέρεται η προσφορά και το μέσο μετάβασης.

Γεώργιος Μαργιώλας

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.