ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ Β΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)

OΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Β’ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ).
Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Β΄ Τάξης του 1ου ΓΕΛ Λαμίας στην Αθήνα (ΑΚΡΟΠΟΛΗ), που θα πραγματοποιηθεί στις 20 -12 -2016, το σχολείο μας δέχτηκε τις εξής προσφορές:
1. LΟΚRIS TOURS 9,70 €/μαθητή) και συνολικά για 98 μαθητές: 950€ , συμπεριλαμβανόμενης και πρόσθετης ασφάλιση μαθητών και συνοδών.
2. TRAVEL PLUS
9,15€ /μαθητή για 98 μαθητές:  896,70€ χωρίς πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών
3. ΦΘΙΑ ΚΤΕΛ Μ ΕΠΕ  TOURS 9,30 €/μαθητή) και συνολικά για 98 μαθητές: 911,40€ , συμπεριλαμβανόμενης και πρόσθετης ασφάλιση μαθητών και συνοδών.

1. 4. ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ ΦΘ/ΔΑΣ Α.Ε 10,45€ /μαθητή για 98 μαθητές: 1023,60€ συμπεριλαμβανόμενης και πρόσθετης ασφάλιση μαθητών και συνοδών και  9,18 /μαθητή χωρίς πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδώνΜετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από το ΠΔ 339/96. Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης ,επιλέχθηκε η προσφορά του ΦΘΙΑ ΚΤΕΛ Μ ΕΠΕ γιατί πληρούνται οι απαιτήσεις του προγράμματος και είναι πιο συμφέρουσα από οικονομικής άποψης και καλύπτει όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
    ΛΑΜΙΑ 15/12/2016
    ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ