Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Ο Διευθυντής του 4ου Γυμνασίου Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Θεσσαλονίκη, με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: Θεσσαλονίκη-μετακινήσεις εντός της πόλης.
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Εξήντα οκτώ (68)
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: Πέντε (05)
• Διάρκεια: Τρεις (03) ημέρες
• Ημερομηνία αναχώρησης: 26/03/2017
• Ημερομηνία επιστροφής: 28/03/2017
• Μεταφορικό μέσον: Δύο (2) λεωφορεία 50 θέσεων, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας ελληνικές πινακίδες κυκλοφορίας)
Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ),με διαμονή σε Ξενοδοχείο στο Κέντρο της πόλης τουλάχιστον 3*, κατά προτίμηση στο ξενοδοχείο “Ροτόντα”.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου Γυμνασίου Λαμίας Παρδάλη 4, Λαμία, Τ.Κ. 35100 ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 10.03.2017 (ώρα 12.30΄).
Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Πάλλας Δήμος