Τροποποίηση πρόσκλησης κατάθεσης προσφορών για πραγματοποίηση εκδρομής του ΓΕΛ Σπερχειάδας στην Καλαμάτα

(Η τροποίηση αφορά των αριθμό των μαθητών και παράταση της ημερομηνίας κατάθεσης)

Το Γενικό Λύκειο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές για τετραήμερη εκδρομή των μαθητών της Β’ τάξης του Λυκείου:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Καλαμάτα

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: Πέμπτη 30/3/2017 (από Σπερχειάδα 8:00 π.μ.)

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: Κυριακή 2/4/2017 (στην Σπερχειάδα 21:00)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ: εντός της πόλης – τουλάχιστο 3 αστέρων – με πρωινό

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 18 μαθητές, 2 συνοδοί καθηγητές.

ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ: Σπερχειάδα –Καλαμάτα – Πύλος – Σπήλαιο Διρού – Αρεόπολη – Μυστράς (με λεωφορείο)

– Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

– Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

– Το λεωφορείo που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

– Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ. Σπερχειάδας (Τ.Κ.35003 τηλ.2236043537) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Πέμπτη 16/3/2017 (ώρα 13:00).

Ο Δ/ντης

Κίσσας Δημήτρης

Δημοσιεύθηκε στην Uncategorized, Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.