ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΚΠ/ΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ 1ΟΥ ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Το 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας θα πραγματοποιήσει  εκπαιδευτική εκδρομή της Γ και Β Τάξης (Γεωπονικός Τομέας) στις 5-4-17 στη Λάρισα.
Για την παραπάνω εκδρομή θα θέλαμε προσφορά σας, η οποία θα φτάσει στο σχολείο μας ταχυδρομικά μέσα σε κλειστό φάκελο μέχρι και την Δευτέρα 27/03/2017 με σφραγίδα ταχυδρομείου και θα περιλαμβάνει τα παρακάτω:

Κόστος μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο με αναχώρηση από το 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας  με βάση το πρόγραμμα της εκδρομής.

Αναχώρηση από τον χώρο του σχολείου στις 8.00 για Λάρισα Επίσκεψη στο εργοστάσιο DEL MONDE
13.00: Άφιξη στη Λάρισα.
20.00:  Άφιξη στη Λαμία.

Στην προσφορά να αναφέρεται το κόστος συνολικά.
Ο αριθμός των μαθητών που θα λάβουν μέρος στην παραπάνω εκδρομή θα είναι τριανταένα (31) άτομα. Οι συνοδοί καθηγητές είναι τρεις (03).
Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και θα συνεκτιμηθεί πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η   Απόφαση 33120/ΓΔ4/28-2-2017 (ΦΕΚ 681/Β/6-3-2017) του ΤΟΥ ΥΠΠΕΘ.
Ο Δ/ΝΤΗΣ

ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ