ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τηλέφωνο : 2233032392

FAX:  2233089392

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ  ΓΙΑ  ΔΙΗΜΕΡΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ  ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Κατόπιν δύο αναρτήσεων, μία στις 13/3/2017 και της παράτασης που δόθηκε στις 21/3/2017, για την πραγματοποίηση της  ΔΙΗΜΕΡΗΣ   εκπαιδευτικής Εκδρομής  των  μαθητών της Β΄ τάξης  του σχολείου  μας  με προορισμό  τη Θεσσαλονίκη, το σχολείο μας  δέχτηκε  μία (1) και μοναδική  προσφορά, από το Γραφείο Γενικού Τουρισμού  ConneCtion Travel , με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Κατόπιν ενημερώσεώς μας από το παραπάνω Τουριστικό Γραφείο για έλλειψη διαθεσιμότητας κλινών στο ξενοδοχείο που επιλέχθηκε ομόφωνα από την επιτροπή του σχολείου, το Γενικό Λύκειο Λιβανατών  ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ  την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για  την πραγματοποίηση της  ΔΙΗΜΕΡΗΣ   εκπαιδευτικής Εκδρομής  των  μαθητών της Β΄ τάξης  του σχολείου  μας  με προορισμό  τη Θεσσαλονίκη, αλλάζοντας την Ημερομηνία για Πέμπτη 6/4/2017 και Παρασκευή 7/4/2017.

Για το σκοπό αυτό ζητούνται από τα ενδιαφερόμενα Ταξιδιωτικά Πρακτορεία έγγραφες-κλειστές προσφορές, οι οποίες θα πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από ΠΕΜΠΤΗ 06-04-2017  έως  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07-04-2017 με λεωφορείο τουλάχιστον 40 θέσεων
  2. Συμμετέχοντες: μαθητές (32)  και  συνοδοί καθηγητές (3).
  3. Να γίνει μια διανυκτέρευση στην πόλη του προορισμού σε ξενοδοχείο 4* σε δίκλινα ή τρίκλινα ή τετρακλινα  δωμάτια για τους μαθητές και σε μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
  4. Διατροφή μαθητών: Να περιλαμβάνεται οπωσδήποτε πρωινό
  5. Ασφάλιση επαγγελματικής αστικής ευθύνης διοργανωτή και προσωπικού ατυχήματος ασθένειας.
  6. Την κάλυψη του κόστους των (3) συνοδών καθηγητών .
  7. Το ταξιδιωτικό γραφείο να διαθέτει όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις  και ειδικό σήμα     λειτουργίας σε ισχύ.
  8. Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται το συνολικό κόστος της εκδρομής, καθώς και το κόστος ανά μαθητή.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν προς τη διεύθυνση του σχολείου (ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ,ΛΙΒΑΝΑΤΕΣ-ΛΟΚΡΙΔΟΣ ,Τ.Κ 35007)  έγγραφες σφραγισμένες και κλειστές προσφορές (όχι e-mail) μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 27-03-2017 και ώρα 13:00μ.μ., λόγω ελαχίστου χρονικού περιθωρίου, οπότε και θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διευθύντριας  του Γενικού Λυκείου Λιβανατών, παρουσία επιτροπής που θα οριστεί με πρακτικό.

Οι προσφορές θα περιγράφουν αναλυτικά τις παρεχόμενες υπηρεσίες και θα είναι σύμφωνες με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ 2769/τ.Β΄/02-12-2011) και τη σχετική νομοθεσία. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ  στον φάκελο της προσφοράς  να  περιέχεται  και το ειδικό σήμα καταλληλότητας – λειτουργίας του ταξιδιωτικού γραφείου.

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ