ΘΕΜΑ: «Αξιολόγηση προσφορών διήμερης εκδρομής των μαθητών της A΄ τάξης του ΓΕΛ Αμφίκλειας»

Μετά την προκήρυξη ενδιαφέροντος για την πραγματοποίηση της διήμερης εκδρομής των μαθητών της Α΄ τάξης του Λυκείου μας κατατέθηκαν προσφορές από τα τουριστικά γραφεία:

1. Τravel Plus
2. Μαλαβετας travel
3. Lokris travel

Η συσταθείσα από το Διευθυντή Επιτροπή Αξιολόγησης συνεδρίασε την ΠΕΜΠΤΗ 23/3/2017, αμέσως μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών από τα τουριστικά γραφεία, και προέβη στην αξιολόγηση αυτών.

Λαμβάνοντας υπόψη: α) την Υ.Α. 33120/ΓΔ4/27-2-2017 (ΦΕΚ 681/τ.Β΄/06-3-2017), β) την προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος και γ) τις υποβληθείσες προσφορές, αποφάσισε και επέλεξε την προσφορά του τουριστικού γραφείου Τravel Plus ως οικονομικά συμφέρουσα.

Τα ποσά των προσφορών ανά μαθητή:
1. Τravel Plus: Hotel REX 3*, τιμή ανά μαθητή 63 € (Σύνολο: 1764 €)
Ηotel AGAMEMNON 3*, τιμή ανά μαθητή 59 € (Σύνολο: 1652 €)
2. Μαλαβετας travel: Hotel AMALIA 4*, τιμή ανά μαθητή 74 €
3. Lokris travel: Hotel REX 3*, τιμή ανά μαθητή 67 € (Σύνολο: 1876 €)

Ευχαριστούμε τα τουριστικά γραφεία για τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό

Για την Επιτροπή Αξιολόγησης

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ