ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΗΣ Β΄ ΤΑΞΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Ταχ.δ/νση: Μακρακώμη
Πληροφορίες: ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
Τηλ-Φαξ :2236022314-24636
Ε-Μαιl:mail@gym-makrak.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές για τη διδακτική επίσκεψη των μαθητών της Β΄ τάξης στο Εργοστάσιο Γάλακτος Λαμίας στις 18 Μαΐου 2017.
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΛΑΜΙΑ: Εργοστάσιο Γάλακτος – Λουτρά Υπάτης.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   39 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ από Μακρακώμη : 8.00 π.μ.
ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ στη Μακρακώμη :1:30 μ.μ
Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης ∆ιοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και πρόσθετη επίσης ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδροµής όσο και το κόστος ανά µαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Μακρακώμης ταχυδρομικώς το αργότερο µέχρι και την   15/5/2017.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήµα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Λαζάρου Σωτηρία