ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΓΙΑ ΛΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Το Γυμνάσιο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές απο ταξιδιωτικά γραφεία για τη διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιήσει στην Αθήνα:

Προορισμός: Μέγαρο Μουσικής Αθηνών με σκοπό την επίσκεψη της έκθεσης Van Gogh-alive
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο
Ημερομηνία αναχώρησης: 19/12/2017
Ώρα αναχώρησης : 8.30 από το σχολείο
Αριθμός μαθητών: 41
Αριθμός καθηγητών: 3
Αφιξη στην έκθεση: 12.30
Αναχώρηση από έκθεση: 14.00
Επιστροφή στις 4.00 στο Μαρτίνο

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος εκδρομής, όσο και για το κόστος ανα μαθητή. Οι προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελλο στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ προσωπικά ή με εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο ή με συστημένη επιστολή ταχυδρομικά, το αργότερο μέχρι Τρίτη 12/12/2017 στις 12.00 το μεσημέρι. Στη συνέχεια θα αξιολογηθούν οι προσφορές απο 5μελή επιτροπή, όπως ο νόμος ορίζει.
Είναι απαραίτηση η υπεύθυνη δήλωση απο το ταξιδιωτικό γραφείο, όπου θα αναφέρεται ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίκεται σε ισχύ.

Διεύθυνση: Γυμνάσιο Μαρτίνου
Πλατεία Βάσσου Μαυροβουνιώτη