Το Γυμνάσιο Μαλεσίνας δέχεται οικονομικές προσφορές για Εκπαιδευτική εκδρομή στην Αθήνα (20-12-17)

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ
& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
Tαχ. Δ/νση: 35001 ΜΑΛΕΣΙΝΑ
E-mail: mail@gym-males.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22330 51303
Fax: 22330 51303

ΘΕΜΑ:«ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ»

Το Γυμνάσιο Μαλεσίνας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών του σχολείου, στην Αθήνα, την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017, με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: Αθήνα – Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 140
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 7
• Ημερομηνία αναχώρησης: 20-12-2017
• Ημερομηνία επιστροφής: 20-12-2017
• Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο ισοδύναμης χωρητικότητας με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
Πρόγραμμα: Τετάρτη 20-12-2017: 07:30 Αναχώρηση από την πλατεία της Μαλεσίνας. Επιστροφή στη Μαλεσίνα 17:00 μ.μ.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και το κόστος ανά μαθητή (με Φ.Π.Α.)
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Μαλεσίνας (Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Μαλεσίνας, Τ.Κ. 35001, Μαλεσίνα) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 14-12-2017 ώρα 12:00 μ.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Μπαφούτσου Μαρία

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.