ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Ταχ.δ/νση: Μακρακώμη
Πληροφορίες: ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Τηλ-Φαξ :2236022314-24636
Ε-Μαιl:mail@gym-makrak.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές για την εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Β΄ τάξης στο Βόλο στις 16 Μαρτίου 2018.
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Βόλος –  Μουσείο Θεόφιλου (Ανακασιά)-Μουσείο Κεραμοποιίας (Βόλος).
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ:35 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ από Μακρακώμη : 8.00 π.μ.
ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ στη Μακρακώμη :8:00 μ.μ
Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης ∆ιοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και πρόσθετη επίσης ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδροµής όσο και το κόστος ανά µαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Μακρακώμης ταχυδρομικώς το αργότερο µέχρι και την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου και ώρα 11:00.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήµα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Παπίστας Φώτιος