ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Tο Γυμνάσιο Δομοκού δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του στη Καστοριά.

• Προορισμός: Καστοριά
  • Διάρκεια: Δύο (2) ημέρες
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 15/03/2018
  • Ημερομηνία επιστροφής: 16/03/2018
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • Μετακινήσεις : Δομοκός-Καστοριά-Δομοκός.
  • Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Διαμονή: Ξενοδοχείο εντός της πόλεως της Καστοριάς τουλάχιστον τριών αστέρων σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και σε μονόκλινα για τους συνοδούς, με πρωινό.
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 22
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  • Στη προσφορά να αναγράφεται η τιμή ανά μαθητή και το συνολικό κόστος συμπεριλαμβανομένου του κόστους του ΦΠΑ και των ασφαλίστρων.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν με κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 23–2-2018 και ώρα 13:00.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, ένα συνοδό καθηγητή, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Αργυρόπουλος Χρήστος

τηλ- Fax : 22320-22241, 2236-23058