4o ΓΕ.Λ. Λαμίας – Βόλος

4ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ: ημερήσια εκπ/κή εκδρομή σε Βόλο – Μακρυνίτσα

Το 4ο ΓΕ.Λ. Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία και γραφεία γενικού τουρισμού, για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής στο Βόλο και στη Μακρυνίτσα, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός Βόλος – Μακρυνίτσα
  • Αριθμός μαθητών/ριών που συμμετέχουν: εβδομήντα έξι (76)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών/ριών: Πέντε (05)
  • Διάρκεια: Τρεις (03) ημέρες
  • Ημερομηνία αναχώρησης – επιστροφής: 22/03/2018
  • Μεταφορικό μέσον: Δύο (02) λεωφορεία με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ.)

Πρόγραμμα μετακίνησης:

Πέμπτη 22-03-2018: Αναχώρηση από τη Λαμία: (08:00) – Βόλος – Μακρυνίτσα – Βόλος.

Άφιξη στη Λαμία: 20:00΄

Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών/ριών και συνοδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή/ήτρια (με Φ.Π.Α.).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Βόλος – Μακρυνίτσα»,  στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου ΓΕ.Λ. Λαμίας (Παρδάλη 4, Λαμία, Τ.Κ. 35131), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 19-03-2018 (ώρα 12:00΄)με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οδυσσέας  Γκοτζαμάνης

Φιλόλογος