Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διενέργεια 4ήμερης εκδρομής της Α’ τάξης του Λυκείου Μαλεσίνας στα πλαίσια της Περιβαλλοντικής εκπαίδευσης στην Κέρκυρα

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑ, ΕΡΕΥΝΑΣ

ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ

Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΤΗΛ: 2233052529

ΦΑΞ: 2233051047

e-mail: mail@lyk-males.fth.sch.gr

Ο Διευθυντής του  Γενικού Λυκείου Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία για τη διοργάνωση τετραήμερης εκδρομής των μαθητών της Α’ τάξης.
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από την Πέμπτη 19-04-2018, μέχρι και τη Κυριακή 22-04-2018 στην Κέρκυρα.

Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 36 και οι συνοδοί 3.

Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:

• Το κόστος διαμονής σε ξενοδοχείο κοντά στην πόλη,  4 αστέρων, με ημιδιατροφή,
  • Ξεναγούς,
  • Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση).
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
  • Φ.Π.Α.

Παρακαλώ, επίσης, να μας γνωστοποιήσετε το ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή, με βάση το ακόλουθο πρόγραμμα της εκδρομής.

Πέμπτη 19-04-2018   : Αναχώρηση από Μαλεσίνα – με στάση Μέτσοβο – Ηγουμενίτσα – Κέρκυρα,

Παρασκευή 20-04-2018  : Επίσκεψη στο Περιβαλλοντικό Κέντρο Λευκίμης, στο Αχίλλειο και μοναστήρι Θεοτόκου

Σάββατο 21-04-2018  : Πρωινό στο ξενοδοχείο – Αναχώρηση για Mon Repo – Μοναστήρι  του Παντοκράτωρος

Κυριακή 22-04-2018 : Πρωινό στο ξενοδοχείο – αναχώρηση για το λιμάνι για Ηγουμενίτσα, με ενδιάμεση στάση στα Ιωάννινα για φαγητό και άφιξη στη Μαλεσίνα στις 22:00

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 26/03/2018.  Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Κακκαβάς Κων/νος

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.