Αξιολόγηση προσφορών για τη διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του Γυμνασίου Στυλίδας στο Ναύπλιο.

Για τη διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών  του σχολείου μας με προορισμό το Ναύπλιο στις 18 και 19 Απριλίου 2018  δεχθήκαμε τις  παρακάτω προσφορές:

ΚΟLIMENOS TRAVEL  Συνολική τιμή:  2160 €. Τιμή ανά μαθητή 48€ . Ξενοδοχείο John @ George με πρωινό και ασφάλιση στο Τολό.

LOKRIS TRAVEL   Συνολική τιμή: 2475 €. Τιμή ανά μαθητή 55 € , για το ίδιο Ξενοδοχείο. Οι υπόλοιπες προσφορές του εν λόγω γραφείου αφορούσαν και σε καταλύματα και εντός της πόλης αλλά με μεγαλύτερη τιμή και θεωρήθηκαν οικονομικά ασύμφορες.

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή (ΥΑ με αρ.33120/ΓΔ4/28-2-2017 (ΦΕΚ 681/Β΄/6-3-2017))  επιλέγεται η προσφορά της KOLIMENOS TRAVEL , ως η πλέον συμφέρουσα οικονομικά που καλύπτει όλες τις απαιτήσεις για την πραγματοποίηση της εκδρομής.

Ανδρεαδάκης Ιωάννης