9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΒΟΛΟ – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ

9ο Γυμνάσιο Λαμίας

Τανάγρας 30 & Μητρ. Αμβροσίου

Τηλ. 2231045524

mail@9gym-lamias.fth.sch.gr

Πληροφορίες : Θεοδωρόπουλος Αθ.

Το 9ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής της A΄ τάξης στο Βόλο – Μακρινίτσα

Προορισμός: Βόλος – Μακρινίτσα

Ημερομηνία αναχώρησης: Παρασκευή 11-05-2018

08:00:  αναχώρηση από το σχολείο.

10:15:   άφιξη στο αρχαιολογικό μουσείο Βόλου – ξενάγηση.

11:30:   αναχώρηση για Μακρινίτσα.

12:10:  άφιξη στη Μακρινίτσα – ξενάγηση – φαγητό.

16:00:  αναχώρηση για Βόλο.

16:30:  άφιξη στο Βόλο – στάση στην παραλία του Βόλου.

18:00:  αναχώρηση για Λαμία.

20:00:  άφιξη στη Λαμία.

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 50

Αριθμός  καθηγητών που συνοδεύουν : 3

Ζητείται προσφορά που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς με λεωφορείο. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης  διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση  ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 9ο Γυμνάσιο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Τρίτη,              8-05-2018 και ώρα 12:00 μ.

Λαμία, 3-05-2018

Ο Δ/ΝΤΗΣ