ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Τηλέφωνο : 22380 – 22340
Fax : 22380 – 24683
e-mail : mail@lyk-stylid.fth.sch.gr

Το Γενικό Λύκειο Στυλίδας και ειδικότερα η Β Τάξη θα πραγματοποιήσει τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην πόλη της Θεσσαλονίκης την Πέμπτη 18-04-2013 ως και Σάββατο 20-4-2013.
Για την παραπάνω εκδρομή θα θέλαμε προσφορά σας, η οποία θα φτάσει στο σχολείο μας ταχυδρομικά μέσα σε κλειστό φάκελο μέχρι και την Τρίτη 26-/03/2013 και ώρα 12.00 π.μ. με σφραγίδα ταχυδρομείου και θα περιλαμβάνει τα παρακάτω:
Α) Κόστος μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο πενήντα πέντε θέσεων (55) με αναχώρηση από το το ΓΕΛ Στυλίδας , στάση στο ΔΙΟ, μετάβαση στην πόλη της Θεσσαλονίκης όπου την Παρασκευή θα επισκεφτούμε το Βυζαντινό και το Αρχαιολογικό Μουσείο , τον Άγιο Δημήτριο , το Σάββατο το Πλανητάριο και το” Κόσμος” και επιστροφή στο Γενικό Λύκειο Στυλίδας .
Ο αριθμός των παιδιών που θα λάβουν μέρος στην παραπάνω εκδρομή θα είναι πενήντα δύο άτομα (52) από το ΓΕΛ Στυλίδας . Οι συνοδοί καθηγητές είναι τρεις (03) .
Β) Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα όπως η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας.