2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της Γ’ Τάξης, που έχει προγραμματιστεί για το χρονικό διάστημα από Πέμπτη 25/02/2016 έως Σάββατο 27/02/2016, με προορισμό την Πάτρα – Ολυμπία, δεχτήκαμε τις παρακάτω προσφορές:
1. LOKRIS TRAVEL, με προσφορά 2.079,00 € ή 99,00 € ανά μαθητή.
2. TRAVEL PLUS, με προσφορά 2.016,00 € ή 96,00 € ανά μαθητή.
3. ΜΕΛΕΜΗΣ, με προσφορά 122,00 € ανά μαθητή.
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή επιλέγεται ομόφωνα η προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου LOKRIS TRAVEL, διότι πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε.
Επισημαίνεται ότι η προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου TRAVEL PLUS, παρόλο που είναι τρία (03) € χαμηλότερη ανά μαθητή απορρίπτεται ομόφωνα, διότι δεν πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε.

Ηλιοπούλου Βασιλική