ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ Α΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΠΛΑΝΗΤΆΡΙΟ)

OΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Β’ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΠΛΑΝΗΤΆΡΙΟ).
Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Α΄ Τάξης του 1ου ΓΕΛ Λαμίας στην Αθήνα (ΠΛΑΝΗΤΆΡΙΟ), που θα πραγματοποιηθεί στις 12 2 2016, το σχολείο μας δέχτηκε τις εξής προσφορές:
1. LΟΚRIS TOURS 10 €/μαθητή) και συνολικά για 47 μαθητές: 470€
2. TRAVEL PLUS 11,40€ /μαθητή για 47 μαθητές:535€
3. ΚΟΝΤΟS TRAVEL 13.8 €/μαθητή). Συνολικά για 47 μαθητές: 650 €
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από το ΠΔ 339/96. Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης ,επιλέχθηκε η προσφορά του LΟΚRIS TOURS γιατί πληρoί τις απαιτήσεις του προγράμματος και είναι πιο συμφέρουσα από οικονομικής άποψης και καλύπτει όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
ΛΑΜΙΑ 3/02/2016
ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ