Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή της Α’ και Β’ Τάξης του Γυμνασίου Ελάτειας

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Ταχ. Διεύθυνση: Ελάτεια – 35004

Τηλέφωνο:22340-32325

Fax: 22340-31321

E-mail: mail@gym-elateias.fth.sch.gr

Ελάτεια 25-02-2016

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Το Γυμνάσιο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του Γυμνασίου στις 8/4/2016.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ :42 μαθητές και 6 συνοδοί καθηγητές
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Λίμνη Πλαστήρα – Καρδίτσα

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:
• Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς Λίμνη Πλαστήρα– Καρδίτσα και αντίστροφα.
• Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο στην περιοχή της Λίμνης Πλαστήρα σύμφωνα με το πρόγραμμα
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στον οποίο να αναγράφεται ο προορισμός, στο Γυμνάσιο ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ. : 2234032325) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Τρίτη 1/3/2016 και ώρα 13:00.

Γεώργιος Φλωκατούλας