ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ (4) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΕΠΑΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1ο  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ (1ο  ΕΠΑΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)
Tαχ. Δ/νση: Εργ. Κατοικίες Μακρακώμης
Τ.Κ. – Πόλη: 35011 – Μακρακώμη
E-mail: mail@1epal-makrak.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Ντζόιδος Κων/νος
Τηλέφωνο: 2236022343, fax: 2236023875

Για την τετραήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του σχολείου μας  στη Θεσσαλονίκη, από 13 έως 16 Μαρτίου 2018, κατατέθηκε μόνο μία προσφορά από ταξιδιωτικό γραφείο.

Για το λόγο αυτό η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών αποφάσισε την παράταση της εκδήλωσης ενδιαφέροντος, με τα ίδια χαρακτηριστικά, μέχρι την Παρασκευή 2 Μαρτίου και ώρα 12:00 μμ.

Η προσφορά που κατατέθηκε στο σχολείο, παραμένει κλειστή, φυλαγμένη στο γραφείο του Δ/ντή  και θα ληφθεί υπόψη για αξιολόγηση με τις άλλες προσφορές οι οποίες τυχόν θα κατατεθούν. Σε περίπτωση μη κατάθεσης άλλων  προσφορών θα αξιολογηθεί ως η μόνη κατατεθείσα προσφορά.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει την Παρασκευή 2 Μαρτίου και ώρα 12:00 μμ.

Μακρακώμη  27/2/2018
Ο Αν. Διευθυντής